CENTRUM VOĽNÉHO ČASU

Augustové úspechy volejbalistiek

august  2014

Žiačky našej školy zvíťazili na volejbalovom turnaji v Uherskom Hradišti

Dňa 31.8.2014 pokračoval v Uherskom Hradišti turnaj žiačok. Zúčastnilo sa ho 16 družstiev zo Slovenska Čiech a Moravy. Naše dievčatá si zmerali sily s poprednými družstvami zo susedného Česka.

V kategórii 2000-2001 štartovalo  8 družstiev rozdelených do 2 štvorčlenných skupín. Naše dievčatá hneď v začiatku nestačili na Tobols /Rusko/. V ostatných zápasoch sa ich hra zlepšovala , porazili domáce Primorsko/Bulharsko/ a v zápase o postup do bojov o 3.miesto, aj Moskvu 73/Rusko/. Tu sa stretli s družstvom Novokosino/Rusko/. V tomto zápase naše dievčatá ukázali veľkú silu, keď dokázali otočiť v 1. sete zo stavu 12:4 na 22:25. V ďalšom sete pokračovali vo výbornej hre a zaslúžene obsadili 3.miesto. Ocenenou hráčkou bola Žiačka našej školy Denisa Martáková, ktorá bola našou najúspešnejšou hráčkou, lebo hrala za všetky kategórie a ziskala 3 medaile a individuálne ocenenie.

VOLEJBAL -  začiatočníci,volejbal -prípravka,volejbal - žiačky

Mgr. Peter Riecky

volejbalové družstvá Školského STREDISKA Záujmovej činnosti 2012/2013

1.Oddelenie – volejbal začiatočníci

Deti tohoto oddelenia sa zúčastňujú miniligy, ktorú naša škola spoluorganizuje s Piaristickým gymnáziom J.Braneckého v Trenčíne. Turnaj sa uskutočnuje1x za mesiac v Trenčíne.

Ide o deti 10-12 ročné

2.Oddelenie: volejbal prípravka

Deti sa zúčastňujú medzinárodnej súťaže „Zlínsky pohár“ . Turnaje prebiehajú v mestách: Zlín, Kroměríž, Uherské Hradišťe. V priebehu roka sa uskutoční cca 6-8 turnajov. Veková kategória deti r.č. 1999 a mladšie

3. Oddelenie volejbal žiačky